Вітаємо з Ювілеєм Ляшенко Галину Віталіївну!
Вітаємо з Ювілеєм МАТЮШЕНКО Людмилу Іллівну!
Опубліковано: 13.06.2023 р., 07:09 | Автор: Кузьменко Артем
![](https://www.tairov.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/353856444_638130175026883_2351933777890450624_n-174x300.jpg)
Трудовий шлях Людмили Іллівни в інституті розпочався у 1992 році у відділі Науково-технічної інформації та зовнішньоекономічних зв’язків на посаді інженера. З приходом до інституту комп’ютерної групи фахівців, до складу якої входила і Людмила Іллівна, розпочався новий етап у комп’ютеризації наукових розробок. Виконуючи роботу програмування в галузі виноградарства та виноробства, Людмила Іллівна показала свій професіоналізм, високі організаторські здібності, сумлінне ставлення до будь-якої багатогранної роботи, сприяла зміцненню науково-інформаційного потенціалу галузі виноградарства.
Шановна Людмила Іллівна, від щирого серця бажаємо Вам бути щасливою, радіти життю, дивуватися, насолоджуватися кожною хвилиною, мріяти, завжди мати вірних, надійних друзів. Залишайтеся завжди такою ж молодою, світлою, доброю, веселою та усміхненою!